Co takhle pracovat pro nadnárodní společnost, kde máš každý den možnost vidět finální výsledky své práce? Pracovat ve fajn partě lidí, kteří vědí, co dělají a proč to dělají?
Přidej se k nám a zažij s našim týmem co představuje pracovat ve společnosti Steelcase, největšího světového výrobce kancelářského nábytku. I když je naše výrobní pobočka v Ostrově u Stříbra stará pouze coby dítko školkou povinné, nejsme tu žádná ořezávátka a všichni do toho pořádně šlapem.

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici:

Procurement Analyst/Analytik nákupu

Co bude tvá pracovní náplň?

• Podpora interního systému pro platby faktur nejen pro ČR (kontrola a případná oprava zadaných údajů)
• Správa již zadaných požadavků na platby v systému SAP
• Tvorba reportů a jejich distribuce dle potřeby
• Komunikace s týmem v rámci Evropy

Co očekáváme od kandidáta na tuto pozici?

• Má SŠ/VŠ vzdělání
• Vládne komunikativní znalostí AJ
• Je orientovaný na zákaznický servis
• Má schopnost pracovat v mezinárodním prostředí s vedoucím v zahraničí
• Má smysl pro detail
• Je schopný pracovat samostatně
• Je schopný nacházet možnosti zlepšení stávajících systémů
• Proaktivita mu není cizí

A proč bys měl mít zájem přidat se k nám? Kromě toho, že jsme super parta …

• Můžeme Ti nabídnout částečně flexibilní pracovní dobu.
• Stravenky u nás jsou v hodnotě 85 Kč a Ty na ně nepřispěješ ani korunu.
• Dostaneš týden dovolené navíc a tzv. flexi konto pracovní doby, které Ti pomůže zkoordinovat Tvůj pracovní a soukromý čas.
• Finanční ohodnocení je na naší vzájemné dohodě, tak aby byly obě strany spokojené.
• Máme vlastní e-univerzitu, pomocí které se můžeš věnovat jak profesnímu, tak i osobnímu rozvoji.
• V rozvoji napomáhají i naši fajn lektoři AJ a NJ, kteří provádí výuku přímo u nás na pracovišti.
• Za novými dovednostmi se můžeš podívat i do okolních zemí, díky prezenčním rozvojovým kurzům.
• Navíc můžeš volat Ty i Tvá rodina za výhodnějších podmínek a těšit se na svůj roční bonus odpovídající globálním výsledkům společnosti.
• U nás se navíc nebudeš muset trápit s hledáním parkovacího místa, protože na našem hlídaném parkovišti je pro všechny motorové i nemotorové dopravní prostředky místa dost.

Zaujala tě tato pozice?

Pak nám pošli Tvé CV v anglickém jazyce nebo Tvůj LinkedIn profil. Rádi se s tebou osobně setkáme nad šálkem horké kávy či čaje od naší recepční Elišky.

Pokud tě zajímá více o naší společnosti, můžeš hodit očko na naše kariérní stránky:
www. steelcase.jobs.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

18, 349 01  Kostelec-Ostrov u Stříbra, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Steelcase Czech Republic s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ostrov u Stříbra 18
349 01  Kostelec
Česká republika